KÜÇÜKÇEKMECE BOŞANMA AVUKATLARI

KÜÇÜKÇEKMECE BOŞANMA AVUKATI

Küçükçekmece boşanma avukatı olarak Küçükçekmece boşanma davalarına bakan avukat Esra Akyıldız Yaşar, boşanma davaları ile alakalı ve aile hukukuna ilgilendiren tüm uyuşmazlıkların çözümünde müvekkillerine yardımcı olmaktadır. Bireylerin boşanma davası açmadan önce dikkat etmesi gereken en önemli husus, boşanma alanında uzman avukat tercih etmek olacaktır. 

KÜÇÜKÇEKMECE BOŞANMA AVUKATI HANGİ BOŞANMA DAVALARINA BAKAR?

Zina (Aldatma) Nedeniyle Boşanma Davası 

Hayata Kast, Pek Kötü Muamele veya Onur Kırıcı Davranış Sebebiyle Boşanma Davası 

Küçük Düşürücü Suç İşleme Ve Haysiyetsiz Hayat Sürme Nedeniyle Boşanma Davası

Terk Sebebiyle Boşanma Davası 

Akıl Hastalığı Nedeniyle Boşanma Davası 

Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsılması Nedeniyle (Çekişmeli) Boşanma Davası 

Ayrılık Davası 

Anlaşmalı Boşanma Davası

Boşanma Davaları ve Boşanma Sebepleri Nelerdir?

Tanıma Tenfiz Davaları ve Uygulamaları

Ziynet Eşyaları Davası

Evliliğin İptali Davası ve Sebepleri

Anlaşmalı Boşanma Davasının Çekişmeli Boşanma Davasına Dönüşmesi

Aldatılan Eşin Tazminat Hakkı

İstanbul Avrupa Yakası boşanma avukatı olarak hizmet veren hukuk büromuzda ayrıca Soybağının Reddi Davası, Velayet Davası, vesayet davası, Mal Paylaşım davaları ve diğer pek çok dava alanında avukatlık hizmeti sağlanmaktadır. 

KÜÇÜKÇEKMECE EN İYİ BOŞANMA AVUKATI MI TERCİH EDİLMELİDİR?

Boşanma davası için avukat arayışında olan bireyler, Küçükçekmece en iyi boşanma avukatı yada en iyi boşanma avukatı tarzı yaklaşımlarla avukat aramamalı, aksine boşanma alanında titiz çalışan, disiplinli bir avukat tercih etmelidir. En iyi boşanma avukatı olarak yapılan araştırmalar, önemsizdir. Önemli olan davaya bakan avukatın boşanma davasını en iyi şekilde takip ederek müvekkiline detaylı ve doğru bilgileri vermesidir.

İSTANBUL BOŞANMA AVUKATI TAVSİYESİNE NEREDEN ULAŞABİLİRİM?

İstanbul boşanma avukatı tavsiyesi arayan bireyler, tercih edeceği avukatlarda öncelikle dava alanlarına, avukatın çalışma prensiplerine bakmalıdır. Çünkü titiz ve özverili bir şekilde çalışan tecrübeli boşanma avukatı, müvekkilleri ile ilgili ve boşanma davaları konusunda oldukça başarılıdır. 

EN İYİ BOŞANMA AVUKATI İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA MI BULUNUR?

En iyi boşanma avukatı İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde bulunacak diye bir olgu yoktur. İkamet edilen bölgeye en yakın avukatlar tercih edilmeli, Örneğin İstanbulda ikamet edilmesi durumunda İstanbul boşanma avukatları listesine bakılmalıdır. Yada Küçükçekmecede ikamet edilmesi durumunda küçükçekmece boşanma avukatı tavsiyesine bakılarak alanında uzman bir boşanma avukatı tercih edilebilir. Bireyler dilerse boşanma avukatı yorumları kısmına da bakarak detaylı bilgiye ulaşabilirler. 

EN HIZLI BOŞANMA NE KADAR SÜRER?

En hızlı boşanma ne kadar sürer yada en çabuk nasıl boşanabilirim diye soran bireyler için boşanma dava süresi davanın şekline göre değişmektedir. Çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davalarında boşanma süresi değişmektedir. Çekişmeli boşanma davası açılması durumunda dava uzayacak, anlaşmalı boşanma davası açılması durumunda tek celsede boşanmak mümkün olacaktır. 

KÜÇÜKÇEKMECE ANLAŞMALI BOŞANMA AVUKATI İLE EN HIZLI NASIL BOŞANABİLİRİM?

Küçükçekmece anlaşmalı boşanma avukatı, taraflarla görüşmesinin ardından detaylı bir anlaşmalı boşanma protokolü hazırlayacak ve gerekli belge ve bilgileri müvekkilinden aldıktan sonra anlaşmalı boşanma davasını açacaktır. Anlaşmalı boşanma davaları tek celsede karara çıkan ve en hızlı boşanmanın gerçekleştiği davalardır. 

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.