BOŞANMA AVUKATI

Boşanma avukatı, boşanma davaları, velayet, vesayet, yabancı mahkeme kararlarının Türkiye’de tanınması ve tenfizi işlemleri, nafaka, maddi manevi tazminat davaları

Daha Fazla Bilgi

CEZA AVUKATI

Ceza hukuku, suç ve ceza kavramlarının ele alındığı kamu hukukunun bölümü olup; hangi fiil ve davranışların suç vasfını taşıdığı, bu fiillerin işlenmesi ile karşılaşılan yaptırım ve cezaları konu edinmektedir. Avukat Esra Akyıldız Yaşar, ceza avukatı olarak yargılamanın her aşamasında görev almaktadır.

Daha Fazla Bilgi

GAYRİMENKUL AVUKATI

Avukat Esra Akyıldız Yaşar, gayrimenkul davaları, tapu iptal ve tescil davaları, ipotek işlemleri, arsa payı karşılığı inşaat sözleşmelerinin hazırlanması ve bu sözleşmelerden doğan ihtilaflar konusunda İstanbul gayrimenkul avukatı olarak ve Türkiye'nin diğer bölgelerine de aktif hukuki hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi

İDARİ DAVA AVUKATI

Avukat Esra Akyıldız Yaşar, idare hukuku, idari yargı ve vergi hukuku alanlarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da faaliyet gösteren büromuzda idari davalar ve vergi davalarının takibi yapılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

KAMULAŞTIRMA AVUKATI

Kamulaştırma hukuku alanında takip ettiğimiz kamulaştırma davalarından bazıları şunlardır: Kamulaştırma bedel tespiti ve tescili davaları Kamulaştırmasız El atma ve ecrimisil davaları Kamulaştırma bedel arttırım davaları

Daha Fazla Bilgi

İŞ HUKUKU AVUKATI

İş hukuku ve işçilerin çalışma ortamında karşılaştığı tüm uyuşmazlıkların çözüm sürecini yöneten Av. Esra Akyıldız Yaşar yönetimindeki hukuk büromuz, müvekkillerine kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi