TEKİRDAĞ BOŞANMA AVUKATI VE TEKİRDAĞ AVUKATLARI

TEKİRDAĞ BOŞANMA AVUKATI

Tekirdağ boşanma avukatı olarak Tekirdağ ve tüm Türkiye dahil olmak üzere boşanma davalarına bakan avukat Esra Akyıldız Yaşar, boşanma davaları ile alakalı ve aile hukukunu ilgilendiren tüm uyuşmazlıkların çözümünde müvekkillerine yardımcı olmaktadır. Bireylerin boşanma davası açmadan önce dikkat etmesi gereken en önemli husus, boşanma alanında uzman avukat tercih etmek olacaktır.

TEKİRDAĞ BOŞANMA AVUKATI HANGİ DAVALARA BAKAR?

  1. Hayata Kast, Pek Kötü Muamele veya Onur Kırıcı Davranış Sebebiyle Boşanma Davası 
  2. Küçük Düşürücü Suç İşleme Ve Haysiyetsiz Hayat Sürme Nedeniyle Boşanma Davası
  3. Terk Sebebiyle Boşanma Davası 
  4. Akıl Hastalığı Nedeniyle Boşanma Davası 
  5. Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsılması Nedeniyle (Çekişmeli) Boşanma Davası 
  6. Ayrılık Davası 
  7. Anlaşmalı Boşanma Davası
Tekirdağ boşanma avukatı olarak hizmet veren hukuk büromuzda ayrıca Soybağının Reddi Davası, Velayet Davası, vesayet davası, Mal Paylaşım davaları ve diğer pek çok dava alanda avukatlık hizmeti sağlanmaktadır. 

TEKİRDAĞ EN İYİ BOŞANMA AVUKATI MI TERCİH EDİLMELİDİR?

Boşanma davası için avukat arayışında olan bireyler, Tekirdağ en iyi boşanma avukatı yada Çorlu en iyi boşanma avukatı  tarzı yaklaşımlarla avukat aramamalı, aksine boşanma alanında titiz çalışan, disiplinli bir avukat tercih etmelidir. En iyi boşanma avukatı olarak yapılan araştırmalar, önemsizdir. Önemli olan davaya bakan avukatın boşanma davasını en iyi şekilde takip ederek müvekkiline detaylı ve doğru bilgileri vermesidir.

TEKİRDAĞ BOŞANMA AVUKATI TAVSİYESİNE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Tekirdağ boşanma avukatı tavsiyesi arayan bireyler, tercih edeceği avukatlarda öncelikle dava alanlarına, avukatın çalışma prensiplerine bakmalıdır. Çünkü titiz ve özverili bir şekilde çalışan tecrübeli boşanma avukatı, müvekkilleri ile ilgili ve boşanma davaları konusunda oldukça başarılıdır. 

EN İYİ BOŞANMA AVUKATI TEKİRDAĞ BÖLGESİNDE Mİ  BULUNUR?

En iyi boşanma avukatı Tekirdağ bölgesinde bulunacak diye bir olgu yoktur. İkamet edilen bölgeye en yakın avukatlar tercih edilmeli, Örneğin Tekirdağda ikamet edilmesi durumunda Tekirdağ boşanma avukatları listesine bakılmalıdır. Yada Trakya boşanma avukatı tavsiyesine bakılarak alanında uzman bir boşanma avukatı tercih edilebilir. Bireyler dilerse boşanma avukatı yorumları kısmına da bakarak detaylı bilgiye ulaşabilirler. 

EN HIZLI BOŞANMA NE KADAR SÜRER?

En hızlı boşanma ne kadar sürer yada en çabuk nasıl boşanabilirim diye soran bireyler için boşanma dava süresi davanın şekline göre değişmektedir. Çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davalarında boşanma süresi değişmektedir. Çekişmeli boşanma davası açılması durumunda dava uzayacak, anlaşmalı boşanma davası açılması durumunda tek celsede boşanmak mümkün olacaktır. 

TEKİRDAĞ ANLAŞMALI BOŞANMA AVUKATI İLE EN HIZLI NASIL BOŞANABİLİRİM?

Tekirdağ anlaşmalı boşanma avukatı, taraflarla görüşmesinin ardından detaylı bir anlaşmalı boşanma protokolü hazırlayacak ve gerekli belge ve bilgileri müvekkilinden aldıktan sonra anlaşmalı boşanma davasını açacaktır. Anlaşmalı boşanma davaları tek celsede karara çıkan ve en hızlı boşanmanın gerçekleştiği davalardır. 

TEKİRDAĞ BOŞANMA AVUKATI ÜCRETLERİ NE KADARDIR?

Tekirdağ boşanma avukatı ücreti, avukatlık  ücret tarifesine göre belirlenmektedir. Boşanma avukatlarının avukatlık ücret tarifesi değişkenlik gösterebilir. Boşanma avukatlık ücreti hususunda avukatlar, avukatlık asgari ücret tarifesinin altına düşemeyeceklerdir. 

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.