MECİDİYEKÖY BOŞANMA AVUKATI

MECİDİYEKÖY BOŞANMA AVUKATI

Mecidiyeköy boşanma avukatı olarak İstanbul ve tüm Türkiye dahil olmak üzere boşanma davalarına bakan avukat Esra Akyıldız Yaşar, boşanma davaları ile alakalı ve aile hukukunu ilgilendiren tüm uyuşmazlıkların çözümünde müvekkillerine yardımcı olmaktadır. Bireylerin boşanma davası açmadan önce dikkat etmesi gereken en önemli husus, boşanma alanında uzman avukat tercih etmek olacaktır.

MECİDİYEKÖY BOŞANMA AVUKATI HANGİ DAVALARA BAKAR?

  1. Hayata Kast, Pek Kötü Muamele veya Onur Kırıcı Davranış Sebebiyle Boşanma Davası 
  2. Küçük Düşürücü Suç İşleme Ve Haysiyetsiz Hayat Sürme Nedeniyle Boşanma Davası
  3. Terk Sebebiyle Boşanma Davası 
  4. Akıl Hastalığı Nedeniyle Boşanma Davası 
  5. Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsılması Nedeniyle (Çekişmeli) Boşanma Davası 
  6. Ayrılık Davası 
  7. Anlaşmalı Boşanma Davası

Mecidiyeköy ve Şişli boşanma avukatı olarak hizmet veren hukuk büromuzda ayrıca Soybağının Reddi Davası, Velayet Davası, vesayet davası, Mal Paylaşım davaları ve diğer pek çok dava alanda avukatlık hizmeti sağlanmaktadır. 

MECİDİYEKÖY EN İYİ BOŞANMA AVUKATI MI TERCİH EDİLMELİDİR?

Boşanma davası için avukat arayışında olan bireyler, Mecidiyeköy en iyi boşanma avukatı yada en iyi boşanma avukatı tarzı yaklaşımlarla avukat aramamalı, aksine boşanma alanında titiz çalışan, disiplinli bir avukat tercih etmelidir. En iyi boşanma avukatı olarak yapılan araştırmalar, önemsizdir. Önemli olan davaya bakan avukatın boşanma davasını en iyi şekilde takip ederek müvekkiline detaylı ve doğru bilgileri vermesidir.

MECİDİYEKÖY BOŞANMA AVUKATI TAVSİYESİNE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Mecidiyeköy boşanma avukatı tavsiyesi arayan bireyler, tercih edeceği avukatlarda öncelikle dava alanlarına, avukatın çalışma prensiplerine bakmalıdır. Çünkü titiz ve özverili bir şekilde çalışan tecrübeli boşanma avukatı, müvekkilleri ile ilgili ve boşanma davaları konusunda oldukça başarılıdır. 

EN İYİ BOŞANMA AVUKATI MECİDİYEKÖY - ŞİŞLİ BÖLGESİNDE Mİ MI BULUNUR?

En iyi boşanma avukatı Mecidiyeköy - Şişli bölgesinde bulunacak diye bir olgu yoktur. İkamet edilen bölgeye en yakın avukatlar tercih edilmeli, Örneğin İstanbulda ikamet edilmesi durumunda İstanbul boşanma avukatları listesine bakılmalıdır. Yada İstanbul boşanma avukatı tavsiyesine bakılarak alanında uzman bir boşanma avukatı tercih edilebilir. Bireyler dilerse boşanma avukatı yorumları kısmına da bakarak detaylı bilgiye ulaşabilirler. 

EN HIZLI BOŞANMA NE KADAR SÜRER?

En hızlı boşanma ne kadar sürer yada en çabuk nasıl boşanabilirim diye soran bireyler için boşanma dava süresi davanın şekline göre değişmektedir. Çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davalarında boşanma süresi değişmektedir. Çekişmeli boşanma davası açılması durumunda dava uzayacak, anlaşmalı boşanma davası açılması durumunda tek celsede boşanmak mümkün olacaktır. 

MECİDİYEKÖY ANLAŞMALI BOŞANMA AVUKATI İLE EN HIZLI NASIL BOŞANABİLİRİM?

Mecidiyeköy anlaşmalı boşanma avukatı, taraflarla görüşmesinin ardından detaylı bir anlaşmalı boşanma protokolü hazırlayacak ve gerekli belge ve bilgileri müvekkilinden aldıktan sonra anlaşmalı boşanma davasını açacaktır. Anlaşmalı boşanma davaları tek celsede karara çıkan ve en hızlı boşanmanın gerçekleştiği davalardır. 

MECİDİYEKÖY BOŞANMA AVUKATI ÜCRETLERİ NE KADARDIR?

Mecidiyeköy boşanma avukatı ücreti, avukatlık  ücret tarifesine göre belirlenmektedir. Boşanma avukatlarının avukatlık ücret tarifesi değişkenlik gösterebilir. Boşanma avukatlık ücreti hususunda avukatlar, avukatlık asgari ücret tarifesinin altına düşemeyeceklerdir. 

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.