CEZA AVUKATI

CEZA AVUKATI

İstanbul'da müvekkillerine hizmet veren Avukat Esra Akyıldız Yaşar, ceza davaları konusunda uzman avukatlar ile ön plana çıkmaktadır. Ceza davalarında soruşturma, kovuşturma, ifade, ceza davalarında istinaf mahkemesine itiraz ve yargıtay itirazlarında müvekkillerine profesyonel hizmet sağlamaktadır. 

Özellikle ceza hukuku alanına giren aşağıda belirtilen suç tipleri konusunda büromuz ceza davalarının takibini yapmaktadır:

Ceza hukuku, suç ve ceza kavramlarının ele alındığı kamu hukukunun bölümü olup; hangi fiil ve davranışların suç vasfını taşıdığı, bu fiillerin işlenmesi ile karşılaşılan yaptırım ve cezaları konu edinmektedir. Avukat Esra Akyıldız Yaşar, ceza avukatı olarak yargılamanın her aşamasında görev almaktadır. İstanbul Ceza Avukatı olarak görev yapan AKYILDIZ HUKUK BÜROSU Sulh Ceza Mahkemeleri, Asliye Ceza Mahkemeleri, Ağır Ceza Mahkemeleri, İcra Ceza Mahkemelerinde sanık müdafii ve müşteki vekilliği yapmaktadır.  

Ceza davaları, büromuz avukatlarından AVUKAT ESRA AKYILDIZ YAŞAR tarafından takip edilmektedir. İstanbul ceza avukatı olarak konumlanan büromuz, özellikle Silivri cezaevine yakın konumu ile dikkat çekmektedir.