SİLİVRİ AVUKAT

Silivri'de bulunan avukatlık büromuz lokasyon olarak adliyeye çok yakın konumda bulunmaktadır. Silivri hukuk büromuzda Silivri ve Silivri çevresindeki dava ve işlemlerin takibi yapılmaktadır. Silivri avukatı olarak hukuk büromuzda pek çok branşta dosya ve davaların takibi yapılmaktadır. Silivri hukuk büromuzda dava takibi yapılan alanlar:

Gelişen teknoloji ile birlikte Silivri avukatlık ofisimizde yeni mevzuat ve güncel gelişmeler takip edilmektedir. Silivri hukuk bürosunun Silivri adliyesine, Silivri cezaevine yakın olması hem zaman hem de iş takibi açısından avantaj sağlamaktadır. 

SİLİVRİDE GÖRÜLEN DAVADA SİLİVRİ AVUKATI MI TERCİH EDİLMELİDİR?

Silivri'de görülen davalarda Silivri avukatı tercih etmek daha avantajlı olacaktır. Zira Silivri'de açılacak yada açılmış olan bir dava için şehir dışından yada Silivri bölgesine uzak bir konumdan avukat bulmak, davanın takibini güçleştirecektir. Ayrıca uzak bir lokasyondan avukat tercih edildiği zaman avukata ayrıca masraf ödenmesi gerekecek, bu durum vatandaşı ekonomik açıdan olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple davanın görüldüğü yere yakın bir konumda avukat tercih edilmesi önemlidir.

SİLİVRİ HUKUK BÜROSU İŞ DAVASI TAKİBİ

Silivri hukuk bürosunda iş davaları ve iş hukukuna ilişkin tüm uyuşmazlıkların takibi yapılmaktadır. Silivri avukatı Avukat Esra Akyıldız Yaşar tarafından iş davalarının tüm aşamaları yürütülmektedir. İşçilik alacaklarına ilişkin işçi yada işveren vekili olarak iş akdinin feshi süreci, Arabuluculuk görüşmeleri, iş davası açılması ve takibi, iş kazaları, hizmet tespit davaları ve diğer iş davaları hususunda müvekkillerimize en iyi şekilde hukuki destek sağlamaktayız. 

SİLİVRİ AVUKATLIK ÜCRETLERİ NE KADAR?

Silivri'de avukatlık ücretleri dava çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Silivri avukatı yada başka bir bölgede çalışan bir avukat Avukatlık Asgari ücret tarifesinin altında bir ücret ile dava takibi yapamaz. Nitekim dava takibi için Silivri hukuk bürosu tercihi yapacaklar, avukatlık ücretinden ziyade nitelik yönünden araştırma yaparak silivri avukatı tercih etmelidir.